Přehazovačka SRAM XX T-Type AXS 12sp
search
  • Přehazovačka SRAM XX T-Type AXS 12sp

Přehazovačka SRAM XX T-Type AXS 12sp

15 560,00 Kč
S DPH

Přehazovačka XX Eagle Transmission od základu mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka T-Type se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky.

Počet
Není skladem

  Výměna a vrácení

zboží do 14 dnů od koupě

  Zaslání zboží

jen a výhradně v rámci České Republiky.

Její způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení a drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission mají stejně intuitivní párování a nastavení jako přehazovačky Eagle AXS. Přehazovačka se vyznačuje kompaktním “skrytým” profilem, do kterého jsou integrované vyměnitelné ochranné destičky, zajišťující spolehlivost v náročných závodních podmínkách. Ke zlepšení výkonu přispívá také spodní kladka nazvaná Magic Wheel, která se nadále otáčí, i když se v ní zachytí předmět. Kromě toho přehazovačka XX Eagle Transmission disponuje přetížitelnou spojkou Overload Clutch a umožňuje běžnou údržbu. Tyto prvky si jezdci v terénu velmi cení. Výsledek je nevídaný výkon přehazování a bezprecedentní síla. Přehazovačka XX Eagle Transmission doručuje.

- Spojení s rámem bez patky Hangerless Interface, plné uchycení Full Mount.
- Více síly, spolehlivosti a bezkonkurenční výkon. Instalace a párování pomocí spolehlivého a známého standardního postupu AXS pro nastavení a párování.
- Prvky pro hladký chod řetězu.
- Magic Wheel (volné otáčení spodní kladky).
- Overload Clutch (přetížitelná spojka).
- Vyměnitelné ochranné kryty

- hmotnost 440g

- dodáváno bez baterie !

- OEM balení - dodávno bez krabičky !

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.