Jsme především kamenná prodejna s osobním přístupem k zákazníkovi. Nezabýváme se pouze prodejem kol, elektrokol a veškerých komponentů, ale i zakázkovými stavbami kol. Naší prioritou je především osobní a osobitý přístup k zákazníkům a kvalitní servis.

Prodejna byla otevřena v červnu roku 2011 jako Kolínská pobočka e-shopu ze severu Čech. Od 1.4.2014 byla prodejna převzata kolínskou společností Veling s.r.o. a pokračuje jako samostatný obchod bez dalších vazeb na tento e-shop. S tím souvisí zavedení a výhradní používání názvu KOLÍNOKRÁM. Drobnými personálními změnami a zkvalitňováním servisního vybavení se snažíme dále zkvalitňovat prodej a naše služby.

Na našem e-shopu, naleznete nabídku kompletních jízdních kol, doplňků a komponentů, která nemusí obsahovat všechno dostupné zboží. Poptáváte-li něco, co na shopu není, kontaktujte nás. Kromě tradičního zboží se snažíme nabídnout i speciality, exotické komponenty a veškeré novinky za zajímavé ceny. Zajímá-li vás individuální stavba kola, nehledejte na shopu, ale přijďte na kávu a něco vymyslíme.

Na prodejně naleznete výběr silničních kol, kol horských ve všech dnes vyráběných rozměrech, stejně jako krosová kola a široký výběr dětských kol. Také stále rozšiřujeme nabídku elektrokol. Dále se zabýváme i  individuální stavbou silničních nebo horských speciálů. Samozřejmostí je široký výběr doplňků a kvalitních náhradních dílů. Běžně prodávané náhradní díly, spotřební komponenty a doplňky jsou skladem.